XIX International Conference of the Polish Pharmacoeconomics Society
Facebook
Twitter
LinkedIn

Szanowni Państwo.
W imieniu Komitetu Naukowego oraz Zarządu Polskiego Towarzystwa Farmakoekonomicznego mam zaszczyt zaprosić Państwa do wsparcia organizacji XIX Konferencji Polskiego Towarzystwa Farmakoekonomicznego – polskiego oddziału światowej organizacji ISPOR. Kongres odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2021 roku w Warszawie. Tegoroczny kongres będzie poświęcony przede wszystkim tematyce polityki zdrowotnej kraju i przyszłości HTA w świetle nowych przepisów prawnych. Mamy nadzieję poruszyć także zagadnienia związane z finansowaniem leczenia chorób rzadkich oraz wiele innych bieżących zagadnień farmakoekonomicznych, tematykę e-zdrowia oraz ostatnie zmiany w szeroko rozumianej polityce refundacyjnej. W konferencji wezmą udział wybitni polscy eksperci, zajmujący się tematyką ochrony zdrowia. Corocznie gromadzimy w trakcie zjazdu szerokie grono specjalistów z wiodących podmiotów i instytucji zaangażowanych w kreowanie polityki zdrowotnej w naszym kraju – mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się podtrzymać tradycję. Ufamy, że XIX Konferencja PTFe będzie istotnym wydarzeniem naukowym i dostarczy Państwu bogatego wachlarza doświadczeń oraz wiedzy z dziedziny farmakoekonomiki i oceny technologii medycznych. Zachęcamy do zapoznania się z niniejszą broszurą konferencyjną oraz do aktywnego udziału w Konferencji.

Marcin Czech
Prezes Polskiego Towarzystwa Farmakoekonomicznego

Ogólny plan Konferencji:

Sesja I plenarna: Co gra a co nie gra w nowelizacji ustawy refundacyjnej?
Sesja II: Jak wybrzmiewa HTA w Funduszu Medycznym?
Sesja III: Preludium do prawdziwej jakości w chronię zdrowia
Sesja IV: Choroby rzadkie nadają ton
Sesja V: Co szumi w wyrobach medycznych?
Sesja VI: Wokół wyzwań związanych z chorobami mózgu w XXI wieku
Sesja VII: HB-HTA
Sesja VIII: Sesja prac oryginalnych
Sesja IX: Sesja prac studenckich + DUO OTM

 

Sesja Prac Oryginalnych oraz Sesja Studencka.

Sesję prac oryginalnych kreują uczestnicy Konferencji. Spośród nadesłanych abstraktów Komitet Naukowy wybiera najlepsze prace i kwalifikuje je do mini-wykładów. Sesja ta pozwala zwrócić uwagę na najważniejsze, najgorętsze tematy, którymi sympatycy PTFe zajmują się na co dzień, podczas pracy zawodowej.

W trakcie sesji zostaną przedstawione najlepsze prace poruszające zagadnienia z dziedziny farmakoekonomiki oraz polityki lekowej i zdrowotnej nadesłane przez studentów lub członków SKN związanych z tematyką ochrony zdrowia, z którymi współpracuje Polskie Towarzystwo Farmakoekonomiczne.

KOMITET NAUKOWY

Marcin Czech
Maciej Niewada
Michał Jachimowicz
Krzysztof Kus
Iga Lipska
Dominika Krupa
Joanna Lis
Ewa Bandurska
Anna Staniszewska
Paweł Petryszyn

KOMITET ORGANIZACYJNY

Marcin Czech
Maciej Niewada
Michał Jachimowicz
Krzysztof Kus
Dominika Krupa
Joanna Lis
Ewa Bandurska
Joanna From